stres w pracy

napisał/a: ~jola 2008-06-11 10:57
Jak sobie radzić ze stresem w pracy. Są może jakieś krótkie ćwiczenia relaksacyjne, które można robić w czasie pracy?
napisał/a: ~Marek 2008-06-11 11:54
Oczywiście że są. Najlepiej zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że jesteśmy nad morzem.
napisał/a: ~ula53 2008-09-14 21:31
Skup sie TYLKO nad tym co robisz.
napisał/a: ~manka 2008-09-16 22:45
nie martw sie ja tez to przechodze jest okropne wszystkim sie denerwuje chociaz jest dobrze zawsze znajde powod zeby sie zdenerwowac takze glowa do gory musimy z tym walczyc najlepiej pomyslec o dobrych rzeczach:) pozdrawiam buziaczki
napisał/a: ~becia 2008-09-21 18:54
ja tez poszukuje skutecznego sposobu na walke ze stresem i w pewnym sensie cos znalazlam! w ostatnim czasie wsrod moich znajomych wykryto kilka przypadkow smiertelnych chorob co dalo mi do myslenia... po co nam ten caly stres!!! jaki jest sens stresowac sie (szczegolnie w pracy) skoro naokolo tyle wazniejszych spraw! szkoda zdrowia! od tego czasu szukam pozytywnych stron zycia i staram sie cieszyc drobnostkami, kiedy dopada mnie stres w pracy staram sie myslec o czyms milym, np. ze w domu czekaja na mnie usmiechniete dzieciaki, oczywiscie nie zawsze to dziala :)
napisał/a: ~Basia 2008-09-24 01:02
Mnie też męczy stres, ale ostatnio dużo się słyszy o Gynostemmie - skutecznym ziołu na stres i bezsenność... I kupiłam (www.stres.witryna.info), jak na razie stosuje je miesiąc i widzę efekty... Polecam
napisał/a: ~agata 2008-10-14 20:15
ja też bardzo się stresuje, szczególnie, ludźmi
w pokoju, koleżanki są silne, pyskate i bardzo wygadane. Ciągle się popisują jakie to one inteligentne i mądre. Czuję się głupia.I JAK TU DOTRWAć DO EMERYTURY
napisał/a: ~aGATA 2008-10-14 20:18
pomóżcie co robić, jak wyzwolić się z tej matni. CAłY CZAS CZUJę SIę OBSERWOWANA I OCENIANA. przychodzę do domu wyczerpana. MAM JUż DUżE PROBLEMY ZE ZDROWIEM
napisał/a: ~Gosia 2008-10-14 20:49
Wiem o czym mówicie... A ja juz myslę, że jestem nienormalna :(. W pracy mam nadmiar obowiązkow, wszystko robi sie na szybko, na wczoraj, duza odpowiedzialnosc, nerwowka... Pracuje juz pol roku, ale nic sie nie zmienia. Chcialabym w koncu czuc, ze ogarniam wszystko, pewnie w tym, co robie. I tak samo Agato jestem wyczerpana... Biore leki uspakajajace. Co robić? Moze nie nadaje sie do tej pracy?
napisał/a: ~Gosia 2008-10-14 20:51
Wiem o czym mówicie... A ja juz myslę, że jestem nienormalna :(. W pracy mam nadmiar obowiązkow, wszystko robi sie na szybko, na wczoraj, duza odpowiedzialnosc, nerwowka... Pracuje juz pol roku, ale nic sie nie zmienia. Chcialabym w koncu czuc, ze ogarniam wszystko, pewnie w tym, co robie. I tak samo Agato jestem wyczerpana... Biore leki uspakajajace. Co robić? Moze nie nadaje sie do tej pracy?
napisał/a: ~ewa 2008-10-18 20:22
od dziewięciu dni nie jem nie śpie i chodzę zamyślona co tu zrobić żeby się zwolnić z tej pracy i gdzie iść do drugiej.pracuje 9 rok było już różnie,ale teraz kierownik ochrony tak mnie gnębi że aż boli.jest to stary ubek wojskowy.wszyscy mają go dość i powoli się zwalniamy.zobaczymy co dalej?
napisał/a: ~Sławek 2008-10-20 10:44
A nie lepiej pomysleć nad usunięciem tego ubeka z pracy? Przeciez to mobing powinniście coś z tym wspólnie zrobić. Poszukaj porady na ten temat na serwisach prawnych wiesz jak.pl - praca. wieszjak.pl